Альбом з аплікації, ліплення, конструювання. Для дитини 6-го року життя. Частина 2

32.00 грн 22.82 грн

Дата отправки - 12-12-2018
Код - Д133006У
Издательство - РАНОК
Автор - Яковлєва Н.В.

Автор: Яковлєва Н.В.
Издательство: РАНОК
Предмет: Творчий розвиток
Язык: украинский
Количество страниц: 48
Формат: 205х260
Возраст: 6+

«Альбом з аплікації та ліплення Для дитини 6-го року життя Частина 2» містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти.Метою посібника є забезпечення умов для художньої діяльності дитини: індивідуальної, у підгрупах, у гуртках Видання можна використовувати у ДНЗ, у центрах розвитку дитини,у родині Альбом складається із методичних сторінок та додатків до занять — частково декорованих основ (у двох варіантах) для дитячої роботи Альбом побудовано за тематичнимпринципом, тематика пов’язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури Посібник надає можливість реалізувати творчий потенціал маленькогомитця та спонукає до подальшої самостійної творчості; розрахований на співпрацю дитини з батьками та педагогами.Видання призначене для дітей дошкільного віку, вихователів ДНЗ, керівників гуртків, гувернерів, батьків.
  • Выберите нужный вам товар, нажимая кнопку "в корзину".
  • Перейдите в корзину покупок, нажав "Купить" в правом верхнем углу магазина или в правом меню сайта (в зависимости от того, на какой странице вы находитесь).
  • Заполните и отправьте форму заказа (Ф.И.О., адрес, телефон, электронную почту, способ оплаты и доставки, номер дисконтной карты, пожелания).
  • На электронную почту и указанный номер телефона Вам должно прийти подтверждение о принятии заказа.
  • Если вы делаете покупки с 8.00 до 16.00, то менеджер магазина "Гала-Маркет" перезвонит вам в этот же день для уточнения наличия, цветовой гаммы и других нюансов по товару.
  • После этого происходит сборка заказа и отправка.

Есть вопросы? Звоните: +38 (096) 904-99-70, +38 (066) 882-59-05 (с 9:00 до 21:00)

На учебную литературу действует только один вид скидки - 3% на следующую покупку, при условии, что она не меньше 300 грн. Скидка не распространяется на товар из раздела "распродажа" и литературу ограниченного тиража.