Роздрібні замовлення по 1 штуці не відправляємо до 20 вересня. Якщо у Вас замовлення менше 1000 грн, але в кількості (на клас), то ми виконаємо замовлення (неважливо, клас на 3 учня чи на 30 учнів).

ТЕРМІНИ: 

Обробка замовлення оператором: 1-3 дня. Відправка складом: 1-5 днів з дня надходження замовлення (про збільшення термінів оператор повідомить окремо).

Наявність на складі:

Зараз сайт по наявності не оновлюємо, бо в день отримуємо до 10 тон навчальної літератури. У нас великі склади (на сьогодні - вже більше 1000 кв.м., але товару усе одно не вистачає у звязку з величезним попитом). Якщо якась позиція з Вашого замовлення відсутня, ми відправляємо те, що в наявності, щоб не затримувати відправку, та ставимо у резерв нове замовлення, по якому література відсутня. Як тільки видавництво зробить додрук, Вам зателефонує оператор та повідомить, що ми готові зробити допоставку ЗА НАШ РАХУНОК.

ЗНИЖКИ: Знижка за очікування у період серпень-вересень не діє. Постійним клієнтам рахується накопичувальна знижка.

Як зробити замовлення? ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ САЙТ. По телефону та через фейсбук зараз не приймаємо!

Як внести зміни до замовлення?

Тільки через особистий кабінет. Якщо замовлення вже збирається на складі або спаковано - зміни не приймаються. В цьому випадку Ви можете зробити нове замовлення (якщо додалась ще дитина). Ми прорахуємо його по оптовій ціні та зробимо відправку за свій рахунок, при умові, що нове замовлення поступило до моменту відправки минулого замовлення. Якщо пізніше - відправка за наш рахунок тільки при від 500 грн. 

Якщо у Вас зменшилась кількість учнів, то після 20 вересня Ви можете повернути нам зайві зошити.