Конкурс!!!

Конкурс на найкраще оформлення приміщення 1-го класу Нової української школи

РОЗМІЩЕННЯ ФОТО - до 1 березня 2019, ГОЛОСУВАННЯ - до 1 червня 2019.

Компания “Гала-Маркет” при підтримці агенства “StudioBoss” ( та за спонсорської допомоги видавництва РАНОК Наочні посібники, клінічного центру «Мед-Імплант» (м. Запоріжжя), компанії «Digital Designs Ukraine» (м. Черновці) та «Добрий Будинок» (м. Одеса) розпочинає конкурс на найкраще оформлення шкільних класів, оздоблення їх інтер”єру та естетичного планування навчальних приміщень.

Призовий фонд - більше 50 000 грн! Гарантовані знижки та подарунки усім учасникам.

Вимоги до учасників

Учасником конкурсу може стати будь-який навчальний заклад, незалежно від його статусу та місця розташування в межах України. Серед конкурсних матеріалів необхідно надати 6 фотографій класу, назву навчального закладу та його територіальне розташування, прізвище відповідального працівника.

Умови конкурсу

В змаганні ідей, фантазії, творчого підходу та їх практичної реалізації можуть взяти участь вчителі 1-го класу НУШ. Для цього достатньо розмістити 6 найпоказовіших фото інтер”єру класу, які найповніше й у найвигіднішому ракурсі демонструють наповнення та прикрашення, виразні та наочні засоби, новаційні елементи та предмети побутової зручності. 
Фото можна розміщувати на:
- сторінці цієї групи (https://www.facebook.com/groups/galamarket/);
- присилати на нашу електронну скриньку info@gala-market.com.ua;
- розміщувати в Instagram (умови для соціальної мережі Instagram будуть опубліковані на нашій сторінці @galamarket.com.ua трохи пізніше)

Усі отримані фото після проходження модерації будуть також розміщуватись на сторінці нашого сайту http://www.gala-market.com.ua/konkurs/. Всі бажаючі зможуть залишати свою оцінку та відгуки як на сайті, так і на сорінці мережі Facebook або Instagram. При підрахуну результатів голоси сумуються.

Запитання щодо конкурсу можна отримати за телефонами  8 (096) 904 99 70,  8 (066) 882 59 05

ПОДАРУНКИ

1 місце - безкоштовне забезпечення учнів (до 30 чоловік) робочими зошитами з математики, української мови та дисципліни “Я досліджую світ” на 2 клас 2019-2020 навчального року* + цінний подарунок для вчителя.

2 місце - безкоштовне забезпечення учнів (до 30 чоловік) робочими зошитами на вибір по одній з дисциплін - “Математика”, “Українська мова, “Я досліджую світ” на 2 клас 2019-2020 навчального року* + створення інтернет-сайту школи (або редизайн готового сайту) + цінний подарунок для вчителя.

3 місце - безкоштовне забезпечення учнів (до 30 чоловік) робочими зошитами на вибір по одній з дисциплін - “Математика”, “Українська мова, “Я досліджую світ” на 2 клас 2019-2020 навчального року* + цінний подарунок для вчителя.

4, 5, 6 місце – безкоштовне виготовлення сайту для школи або редизайн готового веб-ресурсу + цінний подарунок для вчителя.

7, 8, 9, 10 місце – цінні подарунки вартістю по 300 гривень кожний.

Окрім того, всі учасники конкурсу отримають 5% знижки при здійсненні покупок в інтернет-магазині “Гала-Маркет” протягом 2019 року!

* в межах конкурсу розігруються робочі зошити наступних видавництв: “Ранок”, “Освіта”, “Генеза”, “Підручники і посібники Тернопіль”, “Оріон”, “Літера”. “Сиция”. У разі використання зошитів інших видавництв варіанти замін будуть вирішуватись в індивідуальному порядку.

Додаткові подарунки - лепбуки та дидактичні ігри від "Ранок Наочні посібники" (видавництво самостійно обере переможців)

Визначення переможців

Переможці будуть встановлені за результатами підрахунків голосів.
Всі інші учасники конкурсу отримають 5% знижки при здійсненні покупок в інтернет-магазині “Гала-Маркет” протягом 2019 року та зі дня участі у конкурсі.

Забезпечення перeможців робочими зошитами буде здійснене у період з дня оголошення підсумків конкурсу до 1 вересня 2019 року. У разі, якщо якісь із найменувань до зазначеного терміну не вийдуть з друку видавництв, вони будуть надані переможцям по мірі виходу з друку і отримання на наш склад.

Розробка (редизайн) шкільного сайту буде здійснена протягом 6 місяців з дня оголошення переможців.

Спеціалізовані школи та школи-інтернати, незалежно від підсумків голосування, отримають у подарунок наочність та сучасний шкільний сайт.

Рейтинг: 0 / 5 (0)
Марія 15 май 2019 в 08:59 # Ответить
Креативність вчительки Галини Чеховської очевида! Освітнє середовище - створено дітьми і для дітей Я голосую \"ЗА\"!

ОтменитьОставьте отзыв или задайте вопрос по товару

, ,