1 марта

ДЯКУЄМО ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ!

Шановні вчителі, батьки, учасники конкурсу на оформлення класних кімнат!

З приходом весни непомітно сплинув час подачі заявок на участь у конкурсі на оздоблення навчальних приміщень для 1 класу Нової української школи. Залишилось тільки обробити останні роботи, розмістити відповідні матеріали та підбити проміжні підсумки. Але навіть без них можна стверджувати, що наш задум цілком був виправданий великою увагою до нього та активністю учасників і небайдужих до виховання майбутніх поколінь людей.

Ми щиро вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик та надіслав фотографії результатів зусиль і прагнень педагогів, батьків й усіх причетних до створення максимально зручних та приємних умов для навчання й виховання першокласників. Переглянувши сотні робіт, відчувши їх атмосферу та стиль, стає зрозумілим, яка величезна робота, скільки зусиль і витрат стоїть за кожною з отриманих фотографій, скільки душевного тепла та любові покладено на вівтар знань та щирих дитячих почуттів. Звичайно, що стартові умови у всіх шкіл були різні, можливості закладів, батьків і сподвижників обмежені, тим не менше ентузіазм, власний смак та бажання подарувати дітям найкращі миттєвості їх шкільного життя зробили майже неможливе - створили дивовижний і неповторний настрій класного середовища.

Бажаючи всім перемоги та успіхів у нашому конкурсі, тим не менше, вважаємо, що всі Ви та Ваші вихованці вже є переможцями, бо справа Ваших рук, сердець і думок надає сенс і робить кращим життя, а дитячі усмішки й навчальні досягнення вже є достатньою винагородою для батьків, педагогів та суспільства. 

ВАЖЛИВО!

  • Незважаючи на підсумки голосування, ПОДАРУНКИ ОТРИМАЮТЬ УСІ УЧАСНИКИ У ПЕРІОД З 1 червня по 15 вересня 2019 року (які самі, буде вирішуватися після закінчення конкурсу).
  • У понеділок буде оприлюдненна додаткова інформація про початок голосування в Інстаграм та на сайті.

Також щиро вдячні:

  • видавництву Ранок та видавництву Освіта за підтримку та додатковий призовий фонд.

З великою шаною та найкращими побажаннями,
Компанія “Гала-Маркет” (сайт - http://www.gala-market.com.ua/)

Рейтинг: 5 / 5 (1)

ОтменитьОставьте отзыв или задайте вопрос по товару

, ,